Forum Aspirantek

Elektroniczne miejsce spotkania... przyszłych Sióstr Zakonnych


#1 2010-12-25 09:42:14

agngab

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-24
Posty: 13
Punktów :   

Święta

Moje drogie Aspirantki!
Na początku Alu- wybacz za ignorancję smsa, ale siedząć na dyżurze i wiedząc, że zostały niecałe 24 h do planowanej wigilii, nie znalazłam motywacji na bój- świetny pomysł, ale za późno
Co do świąt- pragnę Wam życzyć prostoty i pokory Maryi, aby powiedzieć fiat na wolę Pana, aby dać się prowadzić, aby być rowerem Pana Jezusa- bez blokady kierownicy :-) Kiedy to będzie w Waszym życiu- wszędzie się odnajdziecie, bo wszędzie będzie On. Niech miłość promieniuje z Was jak z tej młodej dziewczyny, niech szaleństwo i radość młodości Wam towarzyszą. Otulam Was moją modlitwą i czułą pamięcią- s.Jana

Z pamiętnika- po raz pierwszy w moim życiu stawiałam szopkę- prawdziwą szopkę- nic gotowego- wszystko trzeba było zrobić- cudo!Piękne stare drewniane figury, prawdziwe siano, światło na żłóbek- piękne, po prostu piękne!Postaram się porobić jakieś zdjęcia, chociaż o wiele bardziej zapraszam Was na żywo!!!!

Wiem, że to mało świąteczny wątek- ale czekam na odzew od Was- kiedy gdzieś jedziemy. Tulę

Offline

 

#2 2010-12-26 23:59:08

 alicjaSMCB

Administrator

20888288
Zarejestrowany: 2010-11-22
Posty: 26
Punktów :   

Re: Święta

Za sms nic nie szkodzi- to był impuls i szczerze mówiąć nie obstawiałam że to się uda. Ale zawsze warto próbować, nawet jak pomysł świeży- weźmiemy poprawkę na przyszły rok

Dziękuję, w imieniu swoim i myślę że dziewczyn również, za pełne ciepła życzenia. Nie powiem że na życzenia świąteczne za późno (bo nie mają być one tylko na ten czas, ale znaacznie dłuższy termin) dlatego pragnę Ci Siostro życzyć wielkiego zastrzyku siły wewnętrznej (byś nieustannie dawała się Bogu 'kłuć' ), cierpliwości w obdarowywaniu Bogiem drugiego człowieka w pracy i klasztorze, radości i zdziwienia ogromem mocy nowonarodzonej MIŁOŚCI oraz wiary za Jej przykładem, że największe cuda dzieją się w życiu najprościej..

Dziękując za modlitwę i również ją obiecując

Ala

PS. Ta szopka jest wewnątrz klasztoru? Bo była jedna przed Bazyliką (taka mega wypas), ale dziś jak jechaliśmy z rodzicami do dziadków przed T-cę to jej już nie widziałam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pl.pun.pl www.zetka50.pun.pl www.insomniapandemonium.pun.pl www.flashkatowice.pun.pl www.infern0.pun.pl